English (EN)

Gizlilik Poltikası

Bu, Arda ÜLGER tarafından geliştirilen ve sahip olunan tüm uygulamalar ve web siteleri için gizlilik politikasıdır. Uygulamaları, web sitelerini kullanan ve bu nedenle gizliliğinizi korumaya yönelik taahhüdümüzü göstermek için bu Gizlilik Politikasını oluşturan kişilerin gizliliğine önem veriyoruz. Gizliliğiniz bizim için önemlidir ve bunu ciddiye alıyoruz. Lütfen aşağıdaki Gizlilik Politikamızı okuyun ve bununla ilgili herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz varsa bize bildiriniz.

Uygulamalarımızı web sitelerimizi veya bağlantılı herhangi bir hizmetimizi kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı kabul etmiş olursunuz.

Verileriniz

Kullanıcılarımızdan e-posta adresi, doğum tarihi veya saati, yaşı, adı, telefon numarası, adresi vb. kişisel bilgileri toplamıyoruz. Ebeveynler ve çocuklar için ürettiğimiz uygulamalarımızda çocukların gizliliğinin korunduğundan emin olmayı taahhüt eder ve ABD'deki Çocukların Çevrimiçi Gizliliğini Koruma Yasarı (COPPA) gibi dünya çapındaki tüm (gizlilik) düzenlemelerine uymayı hedefleriz. Uygulamalarımız tarafından hangi verilerin toplandığını ve bunun nasıl işlendiğini öğrenmek istiyorsanız, lütfen bu politikayı inceleyiniz. Herhangi bir sorunuz veya eleştiriniz varsa bize arda40ulger@gmail.com üzerinden bir e-posta gönderin, size yardım etmek için buradayız.

Bilgileriniz nasıl kullanılıyor

Uygulamalarımız ve web sitelerimiz aracılığıyla toplanan bilgiler, kullanımlarını ve ziyaretçilerimizin tercihlerini daha iyi anlamak için kullanırız. Bu bilgileri başka bir amaç için kullanmayız ve paylaşmayız.

Bilgileriniz nasıl paylaşılıyor

Uygulama ve web sitelerimiz aracılığıyla toplanan veriler yalnızca hizmetimizi geliştirmek için kullanılır ve bu bilgileri, yasal bir zorunluluğa uymak dışında herhangi bir üçüncü tarafa sağlamayız. Uygulama ve web sitelerimizden gelen verilen Google tarafından toplanması veya kullanılması üzerinde hiçbir kontrolü yoktur ve bunlari çin herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Ancak bilgilerin Google tarafından toplanmasının ve kullanılmasının ilgili düzenlemelerre uygun olduğuna inanıyoruz. Google web'de gezinirken veya Google hizmetlerini kullanırken size gösterilen reklamları kişiselleştirmek için toplanan verileri kullnanır. Daha fazla bilgi için lütfen http://www.google.com/policies/privacy/ şuraya bakın.

Reklamlar

Ücretsiz uygulamalarımız uygulamalarda üçüncü taraf reklamlarını gösterir. Lütfen reklam ortağımızın ve geliştirici araçlarımızın gizlilik politikasına bakınız. Ebeveynler ve çocuklar için ürettiğimiz uygulamalarımızda Google Play Aile ve Çocuk politikalarına uygun olarak reklamlar yayınlanmaktadır. Uygulamalarımızdaki reklam içerikleri bu politikaya uygun olarak yayınlanmaktadır.

Admob

Firebase

Çoğu cihazda, cihazınızın ayarlarından reklam hedeflemeyi sınırlayabilirsiniz. Lütfen reklam izlemenin nasıl devre dışı bırakılacağını öğrenmek için cihazınızın kullanım kılavuzunu inceleyin. Her durumda, aşağıdaki reklam sağlayıcılarla iletişime geçebilir ve ayrıca devre dışı bırakarak verileriniz varsa bunları silmelerini isteyebilirsiniz.

Telif Hakkı

Uygulamamız bilginin herkese açık olmasını düşünür telif hakkı korunan materyallerin yayınlanmasını benimsemez. 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri kanunun 25. maddesinin ekli maddesine (Değişik üçüncü fıkra:3/3/2004 5101/25 md.)”Dijital iletişim de dahil olmak üzere işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla servis ve bilgi içerik sağlayıcılar tarafından eser sahipleri ile bağlantılı hak sahiplerinin bu kanunda tanınmış haklarının ihlali halinde, hak sahiplerinin başvuruları üzerine ihlale konu eserler içerikten çıkarılır. Bunun için hakları haleldar olan gerçek veya tüzel kişi öncelikle bilgi içerik sağlayıcısına başvurarak üç gün içinde ihlalin durdurulmasını ister. İhlalin devamı halinde bu defa, Cumhuriyet savcısına yapılan başvuru üzerine, üç gün içinde servis sağlayıcıdan ihlale devam eden bilgi içerik sağlayıcısına verilen hizmetin durdurulması istenir. İhlalin durdurulması halinde bilgi içerik sağlayıcısına yeniden servis sağlanır. Servis sağlayıcılar, bilgi içerik sağlayıcılarının isimlerini gösterir listeyi her ayın ilk iş günü bakanlığa bildirir. Servis sağlayıcılar ile bilgi içerik sağlayıcıları, bakanlıkça istendiği takdirde her türlü bilgi ve belgeyi vermekle yükümlüdür. Bu madde de belirtilen hususların uygulanmasına ilişkin usul ve esaslar bakanlık tarafından çıkarılacak bir yönetmelikle belirlenir.” göre telif hakkı ihlal edilen,öncelikle 3 gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır. İhlal edilen bir durum var ise bizimle mutlaka iletişime geçiniz.

Başka hiçbir bilgi toplamıyoruz

Uygulamalarımızı indirip kullandığınızda veya Web sitelerimizde gezindiğinizde, benzersiz cihaz tanımlayıcıları ve çerezler dahil olmak üzere yukarıda açıklanan genel bilgiler dışında herhangi bir bilgi vermenizi istemiyoruz ve herhangi bir kişisel bilgi toplamıyoruz. Bu tür bilgileri yanlışlıkla topladığımızı düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gizlilik Politikası Değişiklikleri

Bu politika değiştirilebilir, politikamızdaki herhangi bir değişiklik, revize edilmiş politikanın sitede yayınlanmasıyla yürürlüğe girecektir. Bu tür değişikliklerin ardından hizmetlerin kullanılması o sırada yürürlükte olan revize politikayı kabul etttiğiniz anlamına gelir.

İletişim

bu politika veya hizmetlerin uygulamaları hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen arda40ulger@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçin veya bize yazın.